אודות

מרכז יוגה שקט ונעים עם נוף רחב ופתוח לשדות חוף השרון. ממוקם בקומה האחרונה במתחם SOHO ליד איקאה באזור התעשיה פולג נתניה.  חניה בחניונים מסביב או בחניון התת קרקעי של המתחם (החניה לשעתיים הראשונות חינם).

SOYOGA (סו יוגה) הוקם לאחר מספר שנות פעילות בסטודיו יוגה ביתי בכפר נטר וזאת במטרה לאפשר לאוכלוסיה רחבה יותר לשלב תרגול יוגה במסגרת יום העבודה ובחיי היומיום.

עם הכניסה תוכלו להתנתק מהסביבה החיצונית, מהאינטנסיביות היומיומית ולתרגל בסביבה שקטה ובטוחה עם התמיכה של מורים מקצועיים.

התרגולים מיועדים לנשים ולגברים בכל גיל הן עבור חדשים ומתחילים והן עבור מתקדמים ומעמיקים אשר פוסעים בדרך זו תקופה ארוכה.

מוזמנים להצטרף ולתרגל בשעות הבוקר המוקדמות תרגול מרענן ואנרגטי אשר ייכין אתכם לקראת המשך היום או בשעות אחר הצהריים והערב, תרגול דינמי מניע, מחזק, פותח ומגמיש את הגוף ויחד עם זאת משקיט ומרגיע.

למערכת השעות של התרגולים לאורך היום הקליקו כאן.

אם עולם היוגה חדש לכם ואתם סקרנים ומעוניינים לבחון אם תרגול יוגה מתאים עבורכם אך מהססים כי מרגישים שחסר לכם את הבסיס הראשוני לכך, תוכלו להצטרף לסדרה קצרה של 4 מפגשים להכרות עם “יסודות תרגול היוגה”.

מלבד התרגולים היומיומיים תמצאו במרכז סדנאות, הרצאות, קורסים ואירועים שונים אשר מקיפים את העולם הרחב של היוגה בתחום התרגול הפיזי ובתחום הפילוסופיה של היוגה.

SOYOGA  מאובזר בציוד חדיש לתמיכה בתרגול (מזרנים, בולסטרים, בלוקים, חגורות וכו’) וכן במערכת סאונד מקצועית המפיקה צלילים מרגיעים ועוטפים.

צוות המורים במרכז מקצועי ובעל ניסיון רב. במהלך התרגול המורה מבצע התאמות באמצעות אביזרים והכוונה במגע בהתאם לרמת המתרגל ולצרכים האישיים.

soyoga סו יוגה בנתניה
הצוות שלנו

פני (פיי) רוסו

תלמידה ומורה ליוגה ויניאסה. חברה בארגון מורי היוגה.  התרגול שהנני מובילה מתחיל בישיבה שקטה ובתרגול נשימות וממשיך לרצף דינמי וזורם המוביל לחיזוק, לפתיחה, להגמשה, להשקטה של הגוף ולתחושתל איזון ורוגע פנימי.

בעלת תואר שני במנהל עסקים, תואר ראשון בביולוגיה. אוניברסיטת תל אביב. קריירה בתחום ייעוץ עסקי לניהול, מודיעין עסקי בהייטק ושיווק דיגיטלי. לאורך שנים רבות עוסקת בפעילות פיזית ספורטיבית. המפגש הראשון עם עולם היוגה התרחש במסגרת חופשה שבדיעבד סימנה את תחילתו של מסע אישי בעולם היוגה שהתרחב והעמיק בעקבות סקרנות וחקירה לעומק של עולם זה. התחושה המיוחדת שליוותה אותי אחרי כל תרגול, יחד עם הלימוד וההבנה של מהי יוגה הובילו אותי לתרגול יומיומי ולרצון להעביר את הידע הנצבר והכלים הלאה לאחרים. למידע נוסף בכתבה בנתניה נט

 

נעמה פרידמן

בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, מורה מוסמכת ליוגה בסגנון אשטנגה ויניאסה, בעלת תעודה בין לאומית (Yoga Alliance), מתמחה ביוגה טיפולית בשיטת “גולדמן”, חברה בארגון מורי היוגה ומאמנת אישית בשיטת סאטיה. אני מלמדת יוגה בסגנון “אשטנגה ויניאסה יוגה”. זהו שילוב עתיק, רב עוצמה ומנצח של פעילות פיזית דינמית, נשימה אקטיבית, והגברת יכולת הריכוז- למיצוי היכולות הגופניות של כל אחד ואחת. תנוחה, תנועה, נשימה, נעילה וריכוז הם לב-ליבו של התרגול. שילוב זה יוצר גמישות, כוח, ושיווי משקל, הוא מאופיין בתנועתיות וזרימה לצליל השולט של הנשימה (אוג´אי) ולחום הנוצר בזמן התרגול. חום זה מנקה ומטהר את הגוף ומערכותיו, מעודד הזעה וחילוף חמרים, ומקנה יכולת ריכוז גבוהה. לסיום אומר, שדרך היוגה שלי היא הרבה בזכות המורים שפגשתי, והמתרגלים- המורים הכי טובים שלי!

 

מאיה וקסלמן

מתרגלת ומלמדת יוגה מעל ל 10 שנים. בעלת תעודה בין לאומית של יוגה אליינס ובנוסף בעלת תעודה ללימודי יוגה תרפיותית ומשקמת. את מסע היוגה שלי התחלתי בארצות הברית כשנחשפתי לשיטת הויניאסה יוגה בפעם הראשונה ומאז חקרתי ולמדתי את רוב שיטות היוגה המוכרות והפופלריות ביותר כיום. לאחר התנסות עמוקה והבנה של כל שטיה ושיטה, יצרתי את הסיגנון היחודי שלי שמתבסס בעיקר על וינאסה יוגה המשלבת תנוחות בסיסיות וגם מתקדמות יותר יותר לתלמידים חדשים  וותיקים המחפשים אתגר ויפתעו לגלות עד כמה יוגה יכולה לקחת אותם רחוק יותר משחשבו.

בתרוגול ניתנות מספר דרכים שונות שמתאימות לרמות קושי שונות, כך שהתרגול פתוח לכל רמות המתרגלים. בנוסף, בכל תרגול משולבת הפילוסופיה של היוגה.