28.8.21 הדרך לשחרור על פי דרך היוגה

הצטרפו למפגש שיתקיים בסטודיו באזה”ת פולג במפגש נשוחח על האופן בו היוגה מאפשרת לנו להשתחרר מהסבל היומיומי. נציג את נתיבי היוגה השונים (האתה,ראג’ה, ניאנה, קארמה) בשילוב דוגמאות וטכניקות פרקטיות אותן ניתן לשלב באופן מיידי כדי לשפר ולחיות חיים טובים ומספקים יותר.

קרא עוד »

12-14.6.2021 חופשת יוגה, בית אורן

להתנתק, לתרגל ולהשתחרר רטריט יוני 2021 מנתור – אירוח כפרי בית אורן לתמונות מהרטריט לחצו כאן 12-14.6.21 (שבת עד שני) בחודש יוני ניקח לנו פאוזה מהלחץ ומהמתח שליוו אותנו בשגרת חיינו בשנה האחרונה, ונצא לרטריט יוגה במקום מקסים הממוקם על פסגת הר הכרמל טובל בטבע ירוק עם נוף אל הים. הרטריט יאפשר לנו להתנתק מהמוכר,

קרא עוד »

21.8.20 סדנת יוגה זוגית

לאור הביקוש נפתח מועד נוסף לסדנת יוגה זוגית לכבוד ט”ו באב, הלא זה חג האהבה. אנו מזמינים אתכם לסדנה ביום שישי בשעות 10:30-12:00. יחד עם הפרטנר/ית שלכם ננשום, נתמתח ונתחזק, מתוך הקשבה ותמיכה זה בזו, בסדנה קסומה ומשחררת. התרגול מתאים לכולם וניתן להגיע עם בן/בת זוג, חבר/חברה. מותנה בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל.

קרא עוד »

14.8.20 יוגה על הקיר

הצטרפו אלינו בשישי ב- 14.8 לתרגול המבוסס כולו על ביצוע תנוחות על הקיר. התרגול מאפשר התיישרות והתארכות, מתיחה ופתיחה עמוקה יותר של אזורים שונים בגוף. נבצע תנוחות עמידה ושיווי משקל, תנוחות בשכיבה על הגב/על הבטן, כפיפות לאחור, תנוחות הפוכות ועוד. מותנה בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל.

קרא עוד »