28.1.23 שבת סדנת עמידות ידיים עם בקי

עמידות ידיים עוזרות לא רק להסתכל על העולם מפרספקטיבה שונה. יש להן יתרונות רבים נוספים ביניהם חיזוק ידיים, core, שיווי משקל. סדנת עמידות ידיים מיועדת לכל מי שמעוניין להתחיל לתרגל עמידות ידיים וגם עבור מי שרוצה לקחת את התרגול לשלב הבא ולתרגל עמידות ידיים ללא קיר.

קרא עוד »

10.2/18.2 שני מפגשים מעמיקים על שריר הפסואס עם תמי ליאור אהרוני

הידעתם שניתן להפחית כאבי גב, לשפר נשימה, יציבה, כוח, גמישות ולטפח שלווה ונינוחות באמצעות שריר הפסואס? בשני מפגשים מעמיקים ומשמעותיים נחקור ונגלה דרך מדיטציה, נשימה, תנועה, יוגה, ניתוח תנוחות יוגה, מגע ואבחון את שריר הפסואס וכיצד להעזר בו ככלי לשיפור תחושתינו הנפשית והפיזית. במפגש הראשון נכיר את הקשר בין ישיבה מרובה לכיווץ יתר של הפסואס והשפעתו על

קרא עוד »

13.1.2023 יום שישי סדנת מיינדפולנס עם יואב לייבוביץ

מה זה מיינדפולנס לפי היוגה? איך נראה ומרגיש מצב של מיינדפולנס? בסדנה נדון ונחקור את העולם המנטלי שלנו,נתרגל יחדיו מדיטציות ונגלה עולם רחב הרבה יותר מעוד טכניקות להירגעות אלא דרך חיים המאפשרת לנו לחיות חיים מאוזנים ולממש את הפוטנציאל הטמון בנו.

קרא עוד »

24.12.2022 יום שבת נתרגל יוגה חמה ונכיר את האש הפנימית עם מיטל גולדין

מוזמנים לתרגול יוגה חמה בחדר מחומם. בעזרת הטאפאס נגביר את האש שבתוכנו – אגני. האש היא האנרגיה שמניעה את הגוף, שגורמת לנו לקום ולפרוש את המזרון, המקור לחיוניות שלנו ,לתנועה שלנו ביום יום ולהתקדמות שלנו במהלך החיים – כל אחד והאור שלו – כל אחד והאש שמניעה אותו.

קרא עוד »